Reklama

Reklama

Karczmiska: W najbliższą niedzielę załatwisz sprawy urzędowe

Opublikowano: pt, 28 sty 2022 14:37
Autor:

Karczmiska: W najbliższą niedzielę załatwisz sprawy urzędowe - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Informacje opolskie W niedzielę, 30 pracownicy Urzędu Gminy w Karczmiskach będą do dyspozycji mieszkańców od godz. 9 do 14.

Reklama

W najbliższą niedzielę (30 stycznia) Urząd Gminy w Karczmiskach będzie otwarty dla mieszkańców zainteresowanych odbiorem decyzji podatkowych. Przy okazji będzie można uzyskać informacje dotyczące dodatku osłonowego, a także złożyć wniosek na to świadczenie. 

Dodatkowo będzie można też złożyć deklarację dotyczącą opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, deklarację dotyczącą źródeł ciepła i źródeł spalania paliw, a także złożyć oświadczenie o zbiornikach bezodpływowych.

W miarę możliwości mieszkańcy powinni mieć przy sobie własne długopisy i zachować niezbędny reżim sanitarny. Urząd czynny będzie od godz. 9 do 14.

Decyzje podatkowe w UG w Karczmiskach pracownicy będą wydawali od poniedziałku do piątku w godzinach pracy urzędu do 4 lutego.

Decyzje z sołectw: Karczmiska Pierwsze, Karczmiska Drugie, Kolonia Karczmiska Pierwsze, Jaworce – Mieczysławka oraz Zagajdzie będą wydawane tylko w Urzędzie Gminy. Pozostali sołtysi dostarczą je do mieszkańców w dniach od 7 do 20 lutego.

Mieszkańcy miejscowości Kolonia Zaborze i Zaborze mogą swoje decyzje odebrać w niedzielę, 6 lutego (godz. 12 - 16) w remizie OSP w Zaborzu (u sołtys Kamili Ozierskiej), a mieszkańcy Wolicy i Kolonii Wolica - we wtorek, 8 lutego w remizie OSP w Wolicy (pracowników urzędu oraz sołtysa Grzegorza Bartosia).

Decyzje, które z różnych powodów nie zostaną odebrane/doręczone w terminie, zostaną przesłane pocztą.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy