Reklama

Reklama

Setka cytrynówki ze szkłem. Ostrzeżenie GIS

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: pixabay.com

Setka cytrynówki ze szkłem. Ostrzeżenie GIS - Zdjęcie główne

foto pixabay.com

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ostrzeżenie publiczne dotyczące żywności: Wycofanie partii produktu Lubelska cytrynówka 28% 100 ml ze względu na możliwość zanieczyszczenia produktu fragmentami szkła

Reklama

Ostrzeżenie publiczne dotyczące żywności: Wycofanie partii produktu Lubelska cytrynówka 28% 100 ml ze względu na możliwość zanieczyszczenia produktu fragmentami szkła
Główny Inspektor Sanitarny został poinformowany, że w związku z informacją otrzymaną od klienta o obecności fragmentu szkła w produkcie, firma STOCK Polska Sp. z o.o. postanowiła wycofać określone poniżej partie produktu Lubelska Cytrynówka 28% 100 ml.
Szczegóły dotyczące produktów:

Nazwa produktu: Lubelska Cytrynówka 28% 100 ml
Numery partii: od L19922010915 do L19922011000
Producent: STOCK Polska Sp. z o.o., ul. Spółdzielcza 6, 20-402 Lublin.
Zalecenia dla konsumentów: Nie należy spożywać produktu z partii objętych komunikatem.Działania podjęte przez przedsiębiorców i organy urzędowej kontroli:
Po otrzymaniu informacji spółka STOCK Polska Sp. z o.o. przeprowadziła pilne postępowanie wyjaśniające, w wyniku którego Zarząd spółki podjął decyzję o natychmiastowym wycofaniu z rynku produktu pochodzącego z przedmiotowej partii.
Organy Państwowej Inspekcji Sanitarnej monitorują proces wycofania produktu.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy