Autor: | Zdjęcie: Pixabay, zdjęcie ilustracyjne

Wisła Annopol - Stal Poniatowa. Lider wygrał, ale beniaminek postawił trudne warunki - Zdjęcie główne

foto Pixabay, zdjęcie ilustracyjne

Sport Liderująca w KEEZA Lubelskiej Klasie Okręgowej "Stalówka" pokonała w niedzielę na wyjeździe Wisłę Annopol 4:2.

Murowanym faworytem niedzielnej konfrontacji w Annopolu w dziesiątej kolejce KEEZA Lubelskiej Klasy Okręgowej była oczywiście Stal, zajmująca pierwsze miejsce w tabeli. Wisła to beniaminek okręgówki, do meczu z żółto-niebieskimi zgromadziła trzy wygrane i sześć porażek.

Spotkanie zaczęło się zgodnie z planem, bo w 17. minucie na 1:0 trafił Konrad Gąsiorowski. Gospodarze zdołali jednak odpowiedzieć, i to dwukrotnie w przeciągu kilku minut, dzięki czemu wyszli na prowadzenie. Jeszcze przed przerwą do remisu doprowadziło trafienie Sebastiana Węgorowskiego.

Faworyzowani podopieczni trenera Kamila Witkowskiego szalę zwycięstwa przechylili na swoją stronę dopiero w końcowych fragmentach meczu. Dwa razy wpisał się wtedy na listę strzelców Paweł Kaczmarek. Ostatecznie "Stalówka" wygrała 4:2 i utrzymała siedmiopunktową przewagę na bezpośrednimi rywalami: KS-em Drzewce i Janowianką Janów Lubelski.

Wisła Annopol - Stal Poniatowa 2:4 (2:2)
Bramki: 24', 27' - Gąsiorowski 17', Węgorowski 34', Kaczmarek 70', 90'+1.
Stal: Dejko - Radziejewski, Węgorowski (58' Pyda II), Pikuła, Kucharczyk (55' Stalęga), Pyda I, Szczawiński, Murat, Poleszak, Kaczmarek, Gąsiorowski.
Żółte kartki Stali: Murat.