Tenisiści Opolanki walczyli w Grand Prix

Tenisiści Opolanki walczyli w Grand Prix - Zdjęcie główne

SportZa nami Grand Prix LZS w tenisie stołowym. W XXIV edycji tego cyklu udział wzięło 41 młodziczek, 28 seniorek, 76 młodzików, 52 juniorów oraz 79 seniorów. Wśród nich byli także reprezentanci Opolanki Opole Lubelskie.

Emilia Chudzicka (rocznik 2005), startująca w kategorii młodziczki, zajęła 12 miejsce w zawodach, w których do rywalizacji stanęło 41 zawodniczek. Z kolei 15 miejsce w kategorii młodzików, w stawce 76 uczestników, zajął Jan Plis (rocznik 2005).

W ramach cyklu tenisiści stołowi zagrali w ośmiu turniejach: w Łopienniku Górnym, Piaskach, Niedźwiadzie, Piotrowicach, Niemcach, Ludwinie, Kłoczewie i Bełżycach.

Najmłodszym uczestnikiem tegorocznego cyklu była 9-letnia Zuzanna Pawelec z SP 46 Lublin, a najstarszym 78-letni Teofil Czekaj z Piaskovii Piaski.