Stal Poniatowa - KS Cisowianka Drzewce. Porażka "Stalówki" w meczu na szczycie

Autor: | Zdjęcie: Pixabay, zdjęcie ilustracyjne

Stal Poniatowa - KS Cisowianka Drzewce. Porażka "Stalówki" w meczu na szczycie - Zdjęcie główne

foto Pixabay, zdjęcie ilustracyjne

Sport Poniatowianie ulegli na swoim boisku wiceliderowi. W niedzielę Stal przegrała z KS-em Cisowianka Drzewce 2:3.

To był absolutny hit 11. kolejki KEEZA Lubelskiej Klasy Okręgowej - liderująca Stal, legitymująca się kompletem zwycięstw, podejmowała drugi w tabeli KS Cisowianka Drzewce.

Gospodarze zaczęli bardzo dobrze, bo od gola autorstwa Konrada Gąsiorowskiego. Rywale jeszcze przed przerwą trafili jednak dwukrotnie do bramki Stali, w tym tuż przed zejściem na przerwę z rzutu karnego. Kwadrans po wznowieniu gry wyrównał na 2:2 Mateusz Filipczuk. Decydujący cios w 75. minucie wyprowadzili natomiast zawodnicy KS-u Cisowianka, co dało im wygraną 3:2.

Stal i tak utrzymała pierwsze miejsce w tabeli. Po 11. meczach ma 30 punktów na koncie, o cztery więcej niż drużyna z Drzewc.

- Nie spuszczamy głów, dalej jesteśmy na pierwszym miejscu w tabeli. Mieliśmy w niedzielę gorszy dzień, a rywale byli nieco lepsi piłkarsko - komentuje Kamil Witkowski, trener Stali Poniatowa.

Stal Poniatowa - KS Drzewce 2:3 (1:2)
Bramki: Gąsiorowski 10', Filipczuk 60' - 25', 45' (k), 75'.
Stal: Dejko - Hurenko, Radziejewski, Pikuła, Pyda II (65' Żyszkiewicz), Murat, Tkaczyk, Filipczuk (77' Stalęga), Poleszak, Kaczmarek, Gąsiorowski (57' Kucharczyk).
Żółte kartki Stali: Pikuła, Murat, Radziejewski, Dejko.