Reklama

Opole Lubelskie: Nie chcieli Wróbla w zarządzie osiedla

Opublikowano:
Autor:

Opole Lubelskie: Nie chcieli Wróbla w zarządzie osiedla - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Były burmistrz Opola Lubelskiego zaliczył kolejną porażkę. Po tym jak przegrał październikowe wybory próbował dostać się do zarządu osiedla na którym mieszka. Przegrał z kretesem.

28 marca odbyły się wybory zarządu Osiedla Zajezierze w Opolu Lubelskim na nową pięcioletnią kadencję. Mieszkańcem tego osiedla jest ex burmistrz, który pojawił się na zebraniu wyborczym.
 
Na członków zarządu zgłoszone zostały cztery osoby, wśród nich Dariusz Wróbel. Jego kandydaturę zaproponował radny miejski Karol Cygan, który też został zgłoszony. Niestety były burmistrz nie zyskał wystarczającego poparcia. Głosowanie było tajne. Na 21 osób uczestniczących w zebraniu dostał zaledwie sześć głosów.
Do zarządu weszli: Magdalena Kowalska (16 głosów), Marek Świątkowski (16 głosów) i Karol Cygan (6 głosów).
 
Przy okazji wyborów mieszkańcy zgłosili władzom miasta problemy, jakie ich nurtują. A są to m.in. samochody zakłócające ciszę i stwarzające niebezpieczeństwo na parkingu przy ul. Garbarskiej, problemy ze społecznością romską i bobrami, złe działanie oświetlenia ulicznego na osiedlu, a także budowa chodnika przy ul. Zajezierze i nowej nawierzchni asfaltowej na ul. Górnej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE