Reklama

Reklama

Przetarg na modernizację świetlicy wiejskiej w Kłodnicy

Opublikowano: pt, 19 lis 2021 07:45
Autor: | Zdjęcie: ac

Przetarg na modernizację świetlicy wiejskiej w Kłodnicy - Zdjęcie główne

Urząd Gminy w Wilkowie | foto ac

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Informacje opolskie Wykonawcy, którzy chcą wziąć udział w postępowaniu, muszą mieć konto na ePUAP, ponieważ składanie wniosków i innych dokumentów możliwe jest tylko przez internet.

Reklama

Zamówienie pod nazwą „Propagowanie rybackiego dziedzictwa kulturowego poprzez modernizację świetlicy wiejskiej w Kłodnicy" jest finansowane z Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego (działanie pod nazwą „Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność”).

Swoje wnioski i pozostałe dokumenty wykonawcy mogą zgłaszać tylko za pomocą kanałów elektronicznych, tzn. przez miniPortal https://miniportal.uzp.gov.pl/. Wymiana dokumentów między wykonawcami a gminą Wilków będzie odbywać się za pośrednictwem dedykowanego formularza dostępnego na ePUAP oraz udostępnionego przez miniPortal (Formularz do komunikacji).

Jaki jest zakres prac do wykonania?

Trzeba wymienić pokrycie dachowe, stolarkę okienną, drzwi, docieplić strop, docieplić ściany z zewnątrz, wyremontować schody, wykonać instalację grzewczą i fotowoltaiczną.

Termin zgłaszania ofert mija 25 listopada. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Urzędu Gminy Wilków i w Biuletynie Informacji Publicznej.

 

Inne informacje z powiatu znajdziesz w najnowszym numerze Wspólnoty Opolskiej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy