Reklama

Reklama

Powiat opolski: Jutro sesja absolutoryjna Rady Powiatu

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Powiat opolski: Jutro sesja absolutoryjna Rady Powiatu - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Informacje opolskie Już w najbliższy czwartek, 30 czerwca o godz. 9 w hali sportowej przy ul. Kolejowej 13 odbędzie się sesja absolutoryjna Rady Powiatu w Opolu Lubelskim. W porządku obrad jest przedstawienie raportu o stanie powiatu, debata, a następnie podjęcie uchwały w sprawie udzielenia Zarządowi Powiatu w Opolu Lubelskim wotum zaufania.

Reklama

Już w najbliższy czwartek, 30 czerwca o godz. 9 w hali sportowej przy ul. Kolejowej 13 odbędzie się sesja absolutoryjna Rady Powiatu w Opolu Lubelskim. W porządku obrad jest przedstawienie raportu o stanie powiatu, debata, a następnie podjęcie uchwały w sprawie udzielenia Zarządowi Powiatu w Opolu Lubelskim wotum zaufania.

Radni będą też debatować nad sprawozdaniem z wykonania budżetu za 2021 rok, po czym mają podjąć uchwałę w sprawie udzielenia absolutorium Zarządowi Powiatu w Opolu Lubelskim z tytułu wykonania budżetu za 2021 r.
 

Przypomnijmy. Na ostatniej sesji absolutoryjnej, 5 lipca 2021 r., Zarząd wotum zaufania nie otrzymał, co jest równoznaczne ze złożeniem wniosku o jego odwołaniu.
Sprawą odwołania Zarządu Powiatu radni zajęli się po niemal roku od nieudzielenia mu wotum zaufania, czyli w maju. Jednak uchwałę w sprawie odwołania Zarządu Powiatu radni w większości odrzucili - dziewięcioma głosami przeciw i tylko jednym za. Szóstka radnych wstrzymała się od głosu.
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy