Reklama

Reklama

Gmina Karczmiska: Najwięcej wydadzą na wydarzenia sportowe

Opublikowano: pon, 14 mar 2022 19:28
Autor: | Zdjęcie: Pixabay, zdjęcie poglądowe

Gmina Karczmiska: Najwięcej wydadzą na wydarzenia sportowe - Zdjęcie główne

foto Pixabay, zdjęcie poglądowe

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Informacje opolskie W Karczmiskach 10 marca ogłoszone zostały wyniki otwartego konkursu ofert dotyczących realizacji zadań publicznych na rok 2022.

Reklama

Konkurs został ogłoszony 1 lutego. Oferty można było zgłaszać w kilku kategoriach: kultura, sztuka ochrona dóbr kultury i dziedzictwa narodowego oraz wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu. Gmina łącznie podzieliła kwotę 60 tys.zł.

Największa kwota, bo aż 40 tys. zł, zostanie wykorzystana w bieżącym roku na wsparcie oraz upowszechnianie kultury fizycznej w gminie Karczmiska. 

Z zakresu kultury, sztuki oraz ochrony kultury i dziedzictwa narodowego kwotę 5 185 zł przyznano Kołu Gospodyń Wiejskich w Karczmiskach na organizację ich 90. jubileuszu.  14 815 zł dostanie Towarzystwo Starożytnicze w Chodliku na Europejskie Dni Archeologii 2022 oraz na ścieżkę dydaktyczną po grodzisku w Chodliku. 

Na prowadzenie szkoleń sportowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych 26 tys.zł otrzyma Klub Sportowy Zespołu Szkół w Karczmiskach. 4 994,10 zł trafi na organizację zawodów sportowych, turniejów i imprez do Ochotniczej Straży Pożarnej w Karczmiskach Drugich, a 9 005,90 zł na imprezy i zawody, które zorganizuje ZS w Karczmiskach.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy