Reklama

Reklama

Żona radnego Lejwody dyrektorem nowej powiatowej jednostki

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Żona radnego Lejwody dyrektorem nowej powiatowej jednostki - Zdjęcie główne

Elżbieta Lejwoda Jestem przekonana, że Zarząd Powiatu kierował się wyłącznie względami merytorycznymi, a funkcja, jaką pełni mój mąż, nie miała tutaj znaczenia

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wyboru nie było żadnego. Tylko Elżbieta Lejwoda chciała zostać dyrektorem Centrum Usług Wspólnych w Opolu Lubelskim. I została.

Reklama

O tym, że to Elżbieta Lejwoda ma zostać dyrektorem nowo tworzonej przez powiat jednostki organizacyjnej, głośno zrobiło się jeszcze zanim ogłoszony został konkurs. A udzielenie poparcia zarządowi powiatu przez jej męża Sławomira Lejwodę – należącego do opozycyjnego klubu w Radzie Powiatu -  w głosowaniach dotyczących wotum zaufania i absolutorium poczytane zostało jako przypieczętowanie współpracy z obecną ekipą i otwarcie furtki do awansu żony.

- Funkcja, jaką pełni mój mąż, nie miała tutaj znaczenia – przekonuje Elżbieta Lejwoda, świeżo upieczona dyrektor Centrum Usług Wspólnych w Opolu Lubelskim.   

 

Tylko ona chciała

Chętnych na dyrektorski stołek było jak na lekarstwo. Komisja konkursowa nie miała żadnego wyboru.  W konkursie na stanowisko dyrektora Centrum Usług Wspólnych wpłynęła tylko oferta żony radnego powiatowego, Elżbiety Lejwody. 

Zdaniem komisji Lejwoda spełniła wymagania określone konkursem, ma odpowiednie doświadczenie zawodowe, wiedzę i umiejętności do pracy na stanowisku dyrektora CUW. Wykazała się również dobrą znajomością przepisów.

- "W opinii komisji podczas rozmowy kwalifikacyjnej osoba ubiegająca się o zatrudnienie wykazała się dobrym przygotowaniem merytorycznym, co rokuje prawidłowe wykonywanie obowiązków na przedmiotowym stanowisku" – czytamy w uzasadnieniu wyboru.

 

 

 (…)

Więcej w elektronicznym (CZYTAJ TUTAJ) i papierowym wydaniu Wspólnoty (dostępnym w punktach sprzedaży).

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE