W Poniatowej o sześć punktów. Wrzyszcz: Myśląc o tak długiej przerwie, już lepiej grać - Zdjęcie główne

Sport Stal Poniatowa może zdobyć kolejne punkty. Dzisiaj o godz. 13:00 spotkanie z Lublinianką Lublin.

- W ekipie panuje bojowe nastawienie. Dla nas, jak również dla rywali to mecz o przysłowiowe sześć punktów. Lublinianka to młody, ale bardzo waleczny zespół. Widać po wynikach z dobrymi zespołami, że są na styku - mówi Mateusz Wrzyszcz.

27-letni gracz Stali przyznaje, że wychodzi zmęczenie rundą, ale z drugiej strony, jak pomyśli o tym, że granie o punkty wróci w marcu, to lepiej grać.

W dzisiejszym spotkaniu być może zagra bramkarz Franciszek Szczucki. - Po kartkach wróci Wiktor Żurek i na pewno nam pomoże - dodaje autor czterech goli w tym sezonie.