Opublikowano: Aktualizacja:
Autor: | Zdjęcie: DSM/Archiwum

Stal Poniatowa zwyciężyła Polesie Kock. Ten mecz mógł mieć zupełnie odwrotny wynik - Zdjęcie główne

Gole dla Stali w niedzielę strzelali Hubert Poleszak, Adam Brzozowski oraz Sebastian Pyda II | foto DSM/Archiwum

Sport Podopieczni trenera Kamila Witkowskiego wygrali drugi mecz z rzędu. Poniatowianie w niedzielę pokonali w delegacji Polesie Kock 3:1 w 21. kolejce KEEZA Lubelskiej Klasy Okręgowej.

Stal przystepowała do meczu w Kocku podbudowana imponującym triumfem 9:1 nad GKS-em Niemce w środowym spotkaniu w ramach zaległej 16. kolejki.

Do przerwy żółto-niebiescy przegrywali z Polesiem 0:1, a po przerwie gospodarze mogli podwyższyć na 2:0. Karnego obronił jednak Kacper Rybarczyk, a w kolejnej akcji Hubert Poleszak wyrównał na 1:1. Potem do siatki trafiali już tylko przyjezdni - Adam Brzozowski i Sebastian Pyda II.

- Graliśmy sparing z Polesiem zimą, wtedy byliśmy od nich zdecydowanie lepsi. W niedzielę gospodarze postawili jednak bardzo trudne warunki. To już zupełnie inna drużyna - ocenia Kamil Witkowski, trener Stali.

Polesie Kock - Stal Poniatowa 1:3 (1:0)
Bramki: Adamczuk 35' - Poleszak 58', Brzozowski 86', Pyda S. II 90'.
Polesie: Mitura - Dobosz, Zieliński, Feret, Rukasz, Białek (89' Domański), Majcher (65' Pożarowszczyk), Pikul, Drewienkowski (80' Grubba), Niedziela, Adamczuk.
Stal: Rybarczyk - Brzozowski, Radziejewski (58' Pyda S. II), Węgorowski, Pikuła - Filipczuk (90' Sujka), Bartkowiak, Pyda S. I (82' Kinkela ), Gąsiorowski (52' Stalęga), Poleszak - Parada.
Żółte kartki: Pożarowszczyk, Dobosz - Radziejewski.

WIĘCEJ W NAJBLIŻSZYM WYDANIU (27.04.) WSPÓLNOTY OPOLSKIEJ DOSTĘPNEJ W PUNKTACH PRASOWYCH ORAZ NA E-PRASA.PL