Autor: | Zdjęcie: DSM/Archiwum

Stal Poniatowa wygrała z Unią Bełżyce. Zgodnie z planem, czyli kolejny triumf "Stalówki" - Zdjęcie główne

Sylwester Parada (na zdj. w białej koszulce) strzelił w środę Unii dwa gole | foto DSM/Archiwum

Sport Żółto-niebiescy bardzo dobrze wywiązali się z roli faworyta w środowym meczu 26. kolejki KEEZA Lubelskiej Klasy Okręgowej. Stal pokonała przed własną publicznością Unię Bełżyce 4:0.

Drużyna z Poniatowej wygrywa ostatnio mecz za meczem, nic więc dziwnego, że była murowanym faworytem konfrontacji z niżej notowaną w tabeli Unią Bełżyce.

Żadnych zaskoczeń nie było. W 22. minucie wynik spotkania otworzył Sylwester Parada, a na 2:0 jeszcze w pierwszej połowie podwyższył Hubert Poleszak. W drugiej części "Stalówka" podwoiła swój dorobek. W 53. minucie gola strzelił Konrad Gąsiorowski, a wynik ustalił Parada. Żółto-niebiescy pokonali Unię 4:0 i dotrzymali kroku pierwszej trójce.

Stal Poniatowa - Unia Bełżyce 4:0 (2:0)
Bramki: Parada 22', 60', Poleszak 36', Gąsiorowski 53'.
Stal: Rybarczyk - Gąsiorowski (67' Pyda II), Radziejewski, Węgorowski, Poleszak, Pyda I (64' Wawer), Pikuła, Parada (64' Żyszkiewicz), Brzozowski (60' Filipczuk), Sujka (60' Tkaczyk), Kucharczyk.
Żółte kartki Stali: Węgorowski, Wawer.

WIĘCEJ W NAJBLIŻSZYM WYDANIU (1.06.) WSPÓLNOTY OPOLSKIEJ DOSTĘPNEJ W PUNKTACH PRASOWYCH ORAZ NA E-PRASA.PL