Remis jak porażka Opolanina

Remis jak porażka Opolanina - Zdjęcie główne

SportOpolanin zaledwie zremisował z ostatnią w tabeli Unią Białopole.

Gospodarze tuż przed przerwą wyszli na prowadzenie za sprawą Szymona Łukaszewskiego. Męskie słowa w szatni sprawiły, iż gracze Daniela Szewca szybko odrobili straty i wyszli na prowadzenie. 17. i 18. bramkę w sezonie zaliczył Kamil Król. Nic z tego. W 89 minucie Gabriel Barszczewski doprowadził do wyrównania.

Opolanin nie wykorzystał szansy, by pozostać na pierwszym miejscu w grupie spadkowej. Z kolei Unia wywalczyła piąty punkt w sezonie. W sobotę o godz. 12:00 zespół z Opola Lubelskiego zagra u siebie z Kłosem Gmina Chełm.

Unia Białopole - Opolanin Opole Lubelskie 2:2 (1:0)

Bramki: Łukaszewski 45', Barszczewski 89' - Król 46', 51'.

Opolanin: Adamczyk - Wesołowski, Siudy, Leziak, Sałasiński, Lutsyk, Drozd (63' Duda), Banach (46' Pałka), Szewc, Koneczny (56' Fliszkiewicz), Król.