Opolanin remisuje, mimo dwubramkowego prowadzenia

Opolanin remisuje, mimo dwubramkowego prowadzenia - Zdjęcie główne

SportEmocje w meczu Opolanina z Gromem Różaniec rozpoczęły się po przerwie. Ostatecznie zawodnicy z Opola Lubelskiego zremisowali 2:2, choć w 71. minucie prowadzili już dwoma bramkami.

W pierwszej części gry sytuacji było jak na lekarstwo i obie drużyny nie zdobyły ani jednej bramki. Zaraz po przerwie ruszyli opolanie, którzy wyszli na prowadzenie za sprawą Jakuba Sobstyla i Mateusza Misztala. Chwilę później kontaktową bramkę strzelił Jakub Paćkowski i kiedy wydawało się, że to gospodarze zwyciężą w tym meczu, bramkę na wagę jednego punktu dla przyjezdnych zdobył Kamil Kaproń.

Opolanin Opole Lubelskie - Grom Różaniec 2:2 (0:0)

Bramki: Sobstyl 55`, Misztal 71` - Paćkowski 73`, Kaproń 90`+1.

Opolanin: Szczepański - Wszołek, Sobstyl (67` Wadowski), Pałka, Misztal, Lipiński, Łappo (60` Pusiak), Jakimiński, Izdebski, Banachiewicz, Adamczuk (63` Kamiński).

Sędziował: Karol Iwanowicz (Lublin).