Karczmiska Liga Szachowa. Zuzanna i Dawid pewni zwycięstwa w swoich kategoriach [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja:

SportTo był już przedostatni turniej Karczmiskiej Ligi Szachowej. Dawid Hubal i Zuzanna Kosik są już pewni triumfów w swoich kategoriach wiekowych.

W zawodach, które 11 maja zorganizowano w Gminnej Bibliotece i Domu Kultury w Karczmiskach, wzięło udział 31 osób. W kategorii OPEN wygrał Kacper Tuźnik, który dzięki temu zwycięstwu wysunął się na samodzielne prowadzenie w klasyfikacji generalnej. Na drugim miejscu jest Leszek Jagłowski, który w siódmym turnieju także zajął drugą lokatę.

W kategorii juniorów do lat 15 wygrał Dawid Hubal. Zuzanna Kosik była druga w rywalizacji juniorów. Tę dwójkę łączy fakt, że na jeden turniej przed końcem cyklu, oboje zapewnili sobie już triumf w klasyfikacji generalnej w swoich kategoriach.

Kolejny, a jednocześnie finałowy, turniej zaplanowano na 8 czerwca. Zgłoszeń można dokonywać u Roberta Błaziaka pod nr tel.: 600 650 931 lub na miejscu, w dniu zawodów. Turnieje są otwarte dla wszystkich zainteresowanych, udział jest bezpłatny.