Jarosław Niezgoda rozstrzelał się na dobre!

Autor: | Zdjęcie: Portland Timbers

Jarosław Niezgoda rozstrzelał się na dobre! - Zdjęcie główne

foto Portland Timbers

Sport Kolejne trafienie na swoim koncie ma były zawodnik Wisły Puławy. Wychowanek Opolanina Opole Lubelskie trafił do siatki dla Portland Timbers w zremisowanym 4-4 meczu amerykańskiej Major League Soccer z Minnesotą United FC.

27-latek zdobył gola na 3:3 w 54 minucie spotkania. Jego ekipa do przerwy przegrywała 1:3, a była w stanie wyjść na prowadzenie. Ostatecznie skończyło się podziałem punktów. Niezgoda przebywał na boisku do 90 minucie. Zmienił go Felipe Mora.

Dla Niezgody była to dziewiąta ligowa bramka w bieżących rozgrywkach. Ponadto zaliczył asystę przy pierwszym goli Sebastiana Blanco w pierwszej minucie starcia.