Cztery bramki Ścibiora dają zwycięstwo Stali Poniatowa

Cztery bramki Ścibiora dają zwycięstwo Stali Poniatowa - Zdjęcie główne

SportZawodnicy Konrada Szmyrgały w niedzielny wieczór bez większych problemów i z kontrolą przez całe spotkanie, zwyciężyli Stal Kraśnik 4:2. Wszystkie bramki dla gospodarzy strzelił Damian Ścibior.

Trener Szmyrgała zaznaczył, że dzięki dobrej grze, mógł skorzystać także z młodszych zawodników, by zbierali czwartoligowe doświadczenie. W końcówce Stal Poniatowa nie ustrzegła się błędów, przez co straciła drugą z bramek, jednak opiekun gospodarzy był bardzo zadowolony z postawy swoich zawodników w niedzielnym spotkaniu.

Konrad Szmyrgała, trener Stali Poniatowa:

- Z dzisiejszego meczu na pewno jesteśmy zadowoleni. Cały zespół zagrał solidnie od pierwszej do ostatniej minuty. Kontrolowaliśmy grę od początku, stwarzaliśmy sytuacje, czego wynikiem były dwie bramki do przerwy. Mogliśmy pokusić się o kolejne dwie, ale wiadomo jak to w piłce bywa, nie wszystko zawsze musi wpaść.

Stal Poniatowa - Stal Kraśnik 4:2 (2:0)

Bramki: Ścibior 3`, 19`, 62`, 83` - Pietroń 66`, Zięba 86`.
Stal P.: Szczucki - Gąsiorowski (77` Baran), Poleszak, Wrzyszcz (60` Parada), Wlizło (81` Radziejewski), Skrzypek, Kędra, Kucharczyk (87` Smolik), Ścibior (87` Banach), Juchna (67` Tkaczyk), Pyda.
Żółta kartka: Radziejewski.