Brawo dla młodych piłkarzy Wisełki Józefów. Podium międzynarodowego turnieju

Autor: | Zdjęcie: Archiwum Karola Jaruzela

Brawo dla młodych piłkarzy Wisełki Józefów. Podium międzynarodowego turnieju - Zdjęcie główne

Wisełka Józefów (rocznik 2010): Antoni Bownik, Szymon Kozioł, Alan Łuszczyński, Hubert Pawka, Kacper Mazurek, Kacper Bernadzki, Jan Góralski, Jan Zarzeczny, Kacper Maciejewski, Sebastian Pęczkowski, Adrian Więcławski, Artur Makoś, Maciej Kulig. Trener: Karol Jaruzel | foto Archiwum Karola Jaruzela

SportTrzecie miejsce wywalczyli podopieczni trenera Karola Jaruzela na Turnieju o Puchar Smoka Wawelskiego w Krakowie.

W międzynarodowych zawodach dla piłkarzy z rocznika 2010 i młodszych, które rozegrano w dniach 20-22 stycznia w Krakowie, rywalizowało 12 drużyn: Pokrova Lwów 1 i 2, Wierzyca Stara Kiszewa, KS Rachowice, Pogoń Łaszczówka, FC Champion Zboriv, AP Proszowianka, Fabryka Talentów Brzegi, Piast Łapanów, Olimpia Łuck oraz reprezentująca powiat opolski Wisełka Józefów.

Po pierwszej fazie rozgrywek drużyna z powiatu opolskiego zakwalifikowała się do najlepszej szóstki turnieju. Po zaciętej walce młodzi piłkarze Wisełki uplasowali się na trzecim miejscu silnie obsadzonych zawodów.

Najlepszym strzelcem turnieju w Krakowie został Antoni Bownik z Wisełki Józefów.