Reklama

Opole Lubelskie: Ex burmistrz nadal pracuje w urzędzie

Opublikowano:
Autor:

Opole Lubelskie: Ex burmistrz nadal pracuje w urzędzie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Przegrał wybory a nadal pracuje w urzędzie. Mowa o byłym burmistrzu Opola Lubelskiego, który aktualnie przebywa na bezpłatnym urlopie.

Dariusz Wróbel z opolskim magistratem związany jest od 22 lat. Swoją karierę zaczynał, jako kierownik Wydziału Infrastruktury Technicznej i Gospodarki Przestrzennej. I jest nadal zatrudniony w Urzędzie Miejskim w Opolu Lubelskim, choć tak naprawdę od przeszło 15 lat przebywa na urlopie bezpłatnym.
 
- Takiego urlopu udzielono panu Wróblowi od dnia 01.02.2003 roku w związku z powołaniem go na stanowisko zastępcy burmistrza Opola Lubelskiego. Następnie w związku z wyborem na burmistrza Opola Lubelskiego panu Dariuszowi Wróblowi udzielono urlopu bezpłatnego na czas trwania kadencji 2006 - 2010, a następnie na czas trwania kadencji 2010 - 2014 oraz na czas trwania kadencji 2014 – 2018 – podaje Krzysztof Ryczek, rzecznik Urzędu Miejskiego w Opolu Lubelskim.
 
Ostatnie wybory zakończyły się dla Dariusza Wróbla porażką. Stracił fotel burmistrza. Do pracy przychodził do 19 listopada br.
 
- Od dnia 20 listopada jest nieobecny w pracy - dodaje. Przebywał na zwolnieniu lekarskim. Gdzie będzie pracował dalej ex burmistrz? Głośno było, że Wróbel będzie zastępcą burmistrza Józefowa nad Wisłą. Ostatnio pojawiły się głosy, że ma go zatrudnić prezydent Lubina Krzysztof Żuk. Natomiast z kręgów znajomych byłego włodarza Opola Lubelskiego dochodzą głosy, że rozgląda się za pracą w Puławach.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE