Chodel, parafia pw. Trójcy Świętej i Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
- msza z procesją o godz. 10
Z racji trwającej pandemii w tym roku uroczystej procesji po ulicach Chodla nie będzie. Procesja przejdzie wokół kościoła do czterech ołtarzy. Przygotować mają je rodziny, które przygotowywały ołtarze co roku w Chodlu.
Józefów nad Wisłą, parafia pw. Bożego Ciała
- msza z procesja o godz. 11.30
Procesja Eucharystyczna przejdzie wokół józefowskiego rynku do czterech ołtarzy przygotowanych przez mieszkańców miasta.
Kraczewice, parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
- msza z procesja o godz. 10
Uroczysta procesja Bożego Ciała odbędzie się po mszy św. wokół kościoła, gdzie przygotowane zostaną cztery ołtarze.
Opole Lubelskie, parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny
- msza z procesją o godz. 10.
Ze względu na panującą pandemię nie będzie procesji po mieście. Procesja odbędzie się wokół kościoła, gdzie staną cztery ołtarze. Przygotować mają je grupy kościelne. Pierwszy ołtarz – Grupa Uwielbienia i Chwały, drugi - Legion Maryi, trzeci - Katecheci, czwarty - Wspólnoty Neokatechumenalne. Taca z Bożego Ciała będzie przeznaczona na Centrum Jana Pawła II w Lublinie.
Piotrawin, parafia pw. Świętego Tomasza Apostoła i Świętego Stanisława Biskupa Męczennika
- msza z procesją o godz. 9.30
Procesja przejdzie do czterech ołtarzy. Bez sypania kwiatków, obrazów, asysty strażaków.
Poniatowa, parafia pw. Ducha Świętego
- msza z procesją o godz. 9.
Przewidziana jest procesja po ulicach miasta. Wyruszy po mszy św. ul. Fabryczną, Modrzewiową i zawróci uliczką przed hotelem Montis w związku z remontem Placu Konstytucji. Pierwszy ołtarz będzie w kościele, drugi stanie przy ul. Lubelskiej i ul. Młynki, trzeci na ul. Modrzewiowej (blok nr 3, 6,9), czwarty na ul. 11 Listopada.
Zagłoba, parafia pw. Matki Bożej Królowej Polski
- msza św. z procesją o godz. 10.30
Procesja Eucharystyczna przejdzie wokół kościoła. Przygotowaniem czterech ołtarzy mają zająć się mieszkańcy: pierwszy ołtarz – mieszkańcy Niedźwiady Małej i Niecieczy, drugi – Grabowca i Kolonii Wrzelów, trzeci – Trzcińca, czwarty – mieszkańcy Zagłoby mieszkający od cmentarza do bloków i w domach nad rzeką.
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.