Podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego nie zabrakło przede wszystkim świadectw, nagród oraz gratulacji dla uczniów, którzy wyróżnili się wynikami w nauce, osiągnięciami sportowymi i działalnością na rzecz szkolnej społeczności. Były słowa podziękowania skierowane do pedagogów i rodziców za wsparcie, cierpliwość i zaangażowanie przez wszystkie lata nauki.
Dla absolwentów był to wyjątkowy moment. Jeszcze niedawno przekraczali szkolny próg jako pierwszoklasiści z nieco za dużymi tornistrami, a dziś opuszczają szkołę jako młodzi ludzie gotowi na kolejne wyzwania. Przed nimi nowy etap - nauka w szkołach ponadpodstawowych, nowe znajomości i nowe doświadczenia.
Choć zakończenie szkoły podstawowej oznacza pożegnanie z codziennością, do której przez lata zdążyli się przyzwyczaić, z pewnością pozostanie także wiele pięknych wspomnień - wspólnych wycieczek, szkolnych akademii, sukcesów, pierwszych przyjaźni i chwil, które na długo zapiszą się w pamięci.
Teraz przed absolwentami zasłużone wakacje. Niech będą czasem odpoczynku, nowych przygód i nabrania sił przed rozpoczęciem kolejnego rozdziału edukacyjnej drogi. Powodzenia!
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.