Opole Lubelskie: Michał Dąbrowski najlepszym tenisistą w gminie (ZDJĘCIA)

Opublikowano: Aktualizacja:

Informacje opolskieMieszkaniec Ćwiętalki wygrał drugą edycję Turnieju Tenisa Ziemnego o puchar burmistrza Opola Lubelskiego.

W turniejowe szranki stanęło w tym roku 20 zawodników z gminy Opole Lubelskie. To o sto procent więcej niż rok temu.

Zawodnicy podzieleni byli po losowaniu na cztery grupy, każda liczyła po pięciu osób. Grupowe mecze rozgrywane były od 11 lipca do 11 sierpnia. Zwycięzcy przeszli do ćwierćfinałów. W niedzielę (18 sierpnia) rozegrane zostały dwa półfinały i finał.

Tego dnia wręczone zostały też puchary i dyplomy najlepszym tenisistom.

Drugą edycję Turnieju Tenisa Ziemnego o puchar burmistrza Opola Lubelskiego wygrał Michał Dąbrowski z Ćwiętalki. Drugie miejsce przypadło w udziale Piotrowi Mazurowi, a trzecie  Dariuszowi Wilkowi. Tuż za podium uplasował się Paweł Kaupke.

- Poziom i umiejętności zawodników w grach półfinałowych i finałowych stał na wysokim poziomie – chwali Andrzej Filszkiewicz, organizator imprezy.