reklama

Nowa śmieciarka w Józefowie nad Wisłą. Inwestycja ma usprawnić odbiór odpadów

Opublikowano:
Autor:

Nowa śmieciarka w Józefowie nad Wisłą. Inwestycja ma usprawnić odbiór odpadów - Zdjęcie główne
Autor: UM Józefów nad Wisłą

reklama
Udostępnij na:
Facebook
Informacje opolskieJózefowie nad Wisłą. Zakup sfinansowany z budżetu gminy ma usprawnić pracę spółki i poprawić jakość usług świadczonych mieszkańcom.
reklama

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Józefowie nad Wisłą wzbogaciło się o nowy samochód specjalistyczny przeznaczony do odbioru odpadów komunalnych. Uroczyste przekazanie pojazdu odbyło się w czwartek, 18 czerwca z udziałem przedstawicieli samorządu oraz pracowników spółki.

W wydarzeniu uczestniczyli radni Rady Miejskiej w Józefowie nad Wisłą, burmistrz wraz ze swoim zastępcą, sekretarz i skarbnik gminy, a także pracownicy Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych.

Zakup nowoczesnej śmieciarki został sfinansowany ze środków budżetu Gminy Józefów nad Wisłą na 2026 rok. Jak podkreślają samorządowcy, inwestycja ma przede wszystkim poprawić sprawność i efektywność odbioru odpadów komunalnych, a tym samym podnieść jakość usług świadczonych na rzecz mieszkańców.

Nowy pojazd wyposażony jest w rozwiązania dostosowane do współczesnych wymagań gospodarki komunalnej. Dzięki temu pracownicy spółki będą mogli realizować swoje zadania szybciej i bezpieczniej, a system odbioru odpadów stanie się bardziej wydajny.

reklama

To kolejny krok w rozwoju infrastruktury komunalnej na terenie gminy. Władze samorządowe podkreślają, że inwestowanie w nowoczesny sprzęt jest niezbędne dla utrzymania wysokiego standardu usług publicznych oraz sprawnego funkcjonowania gospodarki odpadami.

– Nowy samochód pozwoli na sprawniejszą i bardziej efektywną realizację zadań związanych z odbiorem odpadów komunalnych, poprawiając jakość świadczonych usług na rzecz mieszkańców – informuje Urząd Miejski w Józefowie nad Wisłą.

Przekazanie pojazdu było również okazją do podziękowań dla wszystkich osób zaangażowanych w przygotowanie i realizację przedsięwzięcia. Samorząd liczy, że inwestycja przełoży się na jeszcze lepszą obsługę mieszkańców i usprawni codzienną pracę służb komunalnych.

reklama
reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama
logo