Reklama

Reklama

Poniatowa: Łatwiej i szybciej będzie można dostać się do lekarza rodzinnego

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: AC

Poniatowa: Łatwiej i szybciej będzie można dostać się do lekarza rodzinnego - Zdjęcie główne

Przychodnia POZ działa przy ul. Młodzieżowej 6, w dawnej siedzibie Ogniska Pracy Pozaszkolnej. Uruchamiło ją Powiatowe Centrum Zdrowia, jest filią Przychodni działającej w Opolu Lubelskim. | foto AC

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Informacje opolskie - Utworzenie POZ w Poniatowej ma na celu rozszerzenie prowadzonej działalności i pozyskanie nowych pacjentów oraz zwiększenie dostępności do świadczeń zdrowotnych dla społeczeństwa powiatu opolskiego – wyjaśnia Gabriel Maj, prezes Powiatowego Centrum Zdrowia w Opolu Lubelskim.

Reklama

Wybór Poniatowej nie był przypadkowy. Gmina liczy 14 tys. mieszkańców, co umożliwia pozyskanie dużej liczby pacjentów i stanowi dobrą bazę do rozwoju spółki. Jej władze stawiają sobie za cel objęcie jak największej liczby mieszkańców kompleksową opieką zdrowotną.

- Utworzenie POZ w Poniatowej ma na celu rozszerzenie prowadzonej działalności i pozyskanie nowych pacjentów oraz zwiększenie dostępności do świadczeń zdrowotnych dla społeczeństwa powiatu opolskiego – wyjaśnia Gabriel Maj, prezes Powiatowego Centrum Zdrowia w Opolu Lubelskim.

 

Filia Przychodni POZ w Poniatowej rozpoczeła oficjalnie swoją działalność 4 marca. Czynna jest pięć dni w tygodniu, w godzinach od 8 do 18. Przyjmować w niej będą lekarze medycyny rodzinnej i pediatrzy. Zainteresowani mogą już zapisywać się - tel. (81) 458 21 58 oraz (81) 458 21 42.

- Zapisując się do naszej przychodni lekarza rodzinnego, pacjenci otrzymają nieograniczony dostęp do wszystkich usług wykonywanych w ramach prowadzonej przez spółkę działalności oraz transportu sanitarnego – mówi Maj.

 

Do dyspozycji przychodnia ma 813 m2. Jest pięć gabinetów lekarskich, dwa pielęgniarskie zabiegowe, punkt pobrań, dodatkowo rejestracja, punkt szczepień, węzły sanitarne przystosowane dla osób niepełnosprawnych oraz oddzielny dla dzieci i poczekalnia. Prace remontowe spółka wykonała we własnym zakresie.

 

- Jestem zadowolony, z powstania nowej przychodni, bo to oznacza powiększenie dostępności do służby zdrowia i opieki medycznej dla mieszkańców gminy Poniatowej – mówi Michał Kramek, etatowy członek Zarządu Powiatu w Opolu Lubelskim.

- Mam nadzieję, że pacjenci zauważą naszą przychodnię i zechcą tutaj się leczyć. Zachęcam do zaufania nowej placówce. Sam osobiście tutaj się przepiszę i będą korzystał z opieki medycznej – dodaje.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy