Reklama

Reklama

Chcesz pracować w Służbie Więziennej? Zgłoszenia tylko do poniedziałku!

Opublikowano: sob, 20 lis 2021 21:17
Autor: | Zdjęcie: AC

Chcesz pracować w Służbie Więziennej? Zgłoszenia tylko do poniedziałku! - Zdjęcie główne

Zakład Karny w Opolu Lubelskim | foto AC

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Informacje opolskie Pracę dostać mogą osoby po kierunkach takich jak pielęgniarstwo (albo z licencjatem z pielęgniarstwa lub średnim wykształceniem medycznym w zawodzie pielęgniarka) ze stwierdzonym lub przyznanym przez właściwą okręgową radę pielęgniarek prawem wykonywania zawodu. Młodszy ratownik medyczny powinien mieć dyplom ratownika medycznego (absolwenci policealnych szkół średnich) albo dyplom z tytułem licencjata lub magistra (absolwenci szkół wyższych).

Reklama

Przyjmowane są wyłącznie dokumenty przesłane pocztą pod adres: Zakład Karny w Opolu Lubelskim, ul. Owocowa 7, 24 – 300 Opole Lubelskie. Ze względu na rozprzestrzenianie się koronawirusa nie ma możliwości dostarczenia ich osobiście. Decyduje data stempla pocztowego.

 

Służbę w SW może pełnić osoba z obywatelstwem polskim, z uregulowanym stosunkiem do służby wojskowej, mająca pełnię praw publicznych, dająca rękojmię prawidłowego wykonania powierzonych jej zadań i rękojmię zachowania tajemnicy do wymogów, jakie są określone w przepisach o ochronie informacji niejawnych, która nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo umyślne czy skarbowe (i nie toczy się przeciwko niej postępowanie karne o takie przestępstwo), mająca co najmniej wykształcenie średnie (lub średnie branżowe) i posiadająca fizyczne i psychiczne zdolności do pełnienia służby.

Więcej informacji na temat oferowanych stanowisk znajdziesz na stronie https://sw.gov.pl/praca-oferta/okregowy-inspektorat-sluzby-wieziennej-w-lublinie-mlodsza-pielegniarka-mlodszy-ratownik-medyczny.

 

Inne informacje z powiatu znajdziesz w najnowszym numerze Wspólnoty Opolskiej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy